1x2
Da bi ste videli ceo forum potrebno je da se registrujete!
Hvala.
1x2
Da bi ste videli ceo forum potrebno je da se registrujete!
Hvala.
1x2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tipovi
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 2010-11-26 Mainz vs Nurnberg

Ići dole 
AutorPoruka
VIP|Chili
Admin
Admin
VIP|Chili


Broj poruka : 68
Poeni : 147
Reputacija : 0
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 27
Lokacija : Beograd

2010-11-26 Mainz vs Nurnberg Empty
PočaljiNaslov: 2010-11-26 Mainz vs Nurnberg   2010-11-26 Mainz vs Nurnberg Icon_minitimeČet Nov 25, 2010 12:19 pm

Mainz je odlicno poceo sezonu da bi onda zabelezio 4 poraza, i sada su drugi na tabeli sa 7 bodova manje od prvoplasirane Borussia-e. Tradicija u mecevima kod kuce protiv Nurnberga je na Mainz-ovoj strani, od poslednjih 6 meceva imaju 5 pobeda i jedan poraz minimalnim rezultatom 0:1. Mainz je bolja ekipa, iako su zaredjali poraze kod kuce, ali su u proslom kolu na strani pobedili i to bi moglo da znaci da su se trgnuli iz trenutnog pada forme. Aristide Bance ce izostati i u ovom mecu. Mislim da ce Mainz zabeliti desetu pobedu u prvenstvu

Nurnberg je solidna ekipa, i nalaze se na sredini tabele. Oni i ne mogu da se pohvale nekom dobrom igrom na strani i uglavnom bodove sakupljaju kod kuce. Trener Hecking ce imati celu ekipu na raspolaganju tako da je to dobra vest za njih. Mislim da ce ici na pobedu i da pokusaju da zadaju cetvrti poraz Mainzu za redom kod kuce. Takodje mislim da ce to vrlo tesko uraditi, ali ce dati sve od sebe. Treba napomenuti da su zaredjali poraze prvo od Bayerna u gostima sa 3:0 a sada prosli vikend kod kuce od K'lauterna sa 3:1. Uglavnom Nurnberg u kompletnom sastavu dolazi Mainzu na megdan i ovaj mec svakako treba odgledati

Ekipa Mainza je bolji protivnik i na papiru ali i u igri. Mainz je donedovano bio prvi na tabeli ali su onda zabelezili par poraza i pali na drugo mesto i sada prvo mesto ubedljivo drzi Borussia Dortmund. Nurnberg i nije toliko dobar u gostima sto je jos jedna prednost za Mainz, koji bi morao da pobedi kod kuce nakon tri uzastopna poraza. Moj predlog je pobeda domacina. Srecno...


Kvota: 1.95
Tip:1
Nazad na vrh Ići dole
VIP|Chili
Admin
Admin
VIP|Chili


Broj poruka : 68
Poeni : 147
Reputacija : 0
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 27
Lokacija : Beograd

2010-11-26 Mainz vs Nurnberg Empty
PočaljiNaslov: Re: 2010-11-26 Mainz vs Nurnberg   2010-11-26 Mainz vs Nurnberg Icon_minitimeSub Nov 27, 2010 1:30 am

Mainz 3:0 Nurnberg
Nazad na vrh Ići dole
 
2010-11-26 Mainz vs Nurnberg
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mainz-Nunberg 26.11.2010
» 27.11.2010-Everton vs WBA
» Genk-Gent 26.11.2010.
» 30.11.2010-Gottingen vs Hemofarm
» 27.11.2010-Hamburg vs Stuttgart

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
1x2 :: Tipovi :: Analiza Meceva-
Skoči na:  
Forum Powered By : Petar Josipovic a.k.a Olynth
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions