1x2
Da bi ste videli ceo forum potrebno je da se registrujete!
Hvala.
1x2
Da bi ste videli ceo forum potrebno je da se registrujete!
Hvala.
1x2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tipovi
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 28.11.2010-Lazio vs Catania

Ići dole 
AutorPoruka
VIP|Chili
Admin
Admin
VIP|Chili


Broj poruka : 68
Poeni : 147
Reputacija : 0
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 27
Lokacija : Beograd

28.11.2010-Lazio vs Catania Empty
PočaljiNaslov: 28.11.2010-Lazio vs Catania   28.11.2010-Lazio vs Catania Icon_minitimeSub Nov 27, 2010 11:27 pm

Lazio za razliku od prosle sezone igra odlicno, sto je pomalo i iznenadjujuce. Nalaze se na drugoj poziciji sa svega tri boda manje od Milana koji je prvoplasiran. Oni kuci u 6 meceva imaju samo jedan poraz i to u gradskom derbiju protiv Rome, a u poslednjih 10 meceva imaju 6 pobeda. Po mom misljenju oni su puno bolji rival u ovom trenutku od Catania-e i gostima nece biti nimalo lako u ovom mecu.

Ekipa Catania-e na strani igra dosta losije nego kuci. Kuci imaju tri pobede za redom. Trener Alfio Contarini ima solidnu ekipu na raspolaganju ali nije to ekipa koja moze da dogura daleko i da pravi cuda. Mislim da je Catania dosta slabiji protivnik od Lazia u ovom trenutku, i da ce se vrlo verovatno kuci vratiti porazeni. Zanimljivo je da u ovoj ekipi ima cak 12 Argentinaca. Sve u svemu ova ekipa ja mislim da nije dovoljno jaka a ni agresivna da bi pobedila Lazio na njihovom Olimpico-u

Lazio je odlicna ekipa sto pokazuje stanje na tabeli, oni su drugi na tabeli iza ekipe Milana dok je Catania na sredini tabele. Lazio ima prednost domaceg terena i vrlo je verovatno da ce tu prednost iskoristiti i opravdati ulogu favorita. Moj predlog za ovaj mec je cista pobeda domacina. Srecno...

afro afro afro afro afro afro
Nazad na vrh Ići dole
 
28.11.2010-Lazio vs Catania
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 27.11.2010-Everton vs WBA
» 28.11.2010-Inter vs Parma
» 28.11.2010-Nadal vs Federer
» 28.11.2010-Newcastle vs Chelsea
» 2010-11-26 Mainz vs Nurnberg

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
1x2 :: Tipovi :: Analiza Meceva-
Skoči na:  
Forum Powered By : Petar Josipovic a.k.a Olynth
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions