1x2
Da bi ste videli ceo forum potrebno je da se registrujete!
Hvala.
1x2
Da bi ste videli ceo forum potrebno je da se registrujete!
Hvala.
1x2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tipovi
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 30.27.2010-West Ham vs Manchester United

Ići dole 
AutorPoruka
VIP|Chili
Admin
Admin
VIP|Chili


Broj poruka : 68
Poeni : 147
Reputacija : 0
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 27
Lokacija : Beograd

30.27.2010-West Ham vs Manchester United Empty
PočaljiNaslov: 30.27.2010-West Ham vs Manchester United   30.27.2010-West Ham vs Manchester United Icon_minitimeUto Nov 30, 2010 5:46 am

Verovatna startna postava: Stech; Spector, Gabbidon, Upson, Ilunga; Behrami, Kovac, Parker, Stanislas; Cole, McCarthy. West Ham je slavio sa 3;1 protiv Wigan-a prosle subote i moram priznati da je njihov menadzer Avram Grant delovao jako zadovoljno sa partijom koju su pruzili. Behrami, Obinna i Scott Parker su postigli golove a siguran sam da im je taj trijumf vratio odredjeno samopouzdanje koje je bilo poljuljano,. Za ovaj mec, Grant nema novijih problema sa povredama. Samo 5 igraca je vec duze vreme van stroja a to su: Manuel da Costa, Jack Collison, Thomas Hitzlsperger, Anthony Edgar i Peter Kurucz

Verovatna startna postava: Amos; Brown, Smalling, Evans, Evra; Nani, Anderson, Gibson, Giggs, Park; Rooney. Sir Alex Ferguson je odlucio da odmori neke od svojih najboljih igraca na ovom putovanju za London. Na golmanu ce poceti anonimni Amos, jedan od stopera ce biti relativno neiskusni Chris Smalling, dok ce Gibson igrati na sredini. Siguran sam da oni nisu na zeljenom nivou i da retko odnosno nikad ne igraju u Premier ligi. Sto se tice povreda, Ferguson ce biti bez Paul Scholes, Michael Owen, Owen Hargreaves i Antonio Valencia-e.

Ocekujem manje iznenadjenje u London-u. Obicno je Karling kup poznat kao takmicenje sa dosta iznenadjenja. Na primer, ekipe kao sto su Tottenham, Liverpool i Manchester City su vec van ovog takmicenja za ovu sezonu. Zasto mislim da bi Manchester City mogao biti sledeci? Iz 3 razloga. Prvo, West Ham je konacno slavio u subotu i samopouzdanje igraca je sada jos vece. Drugo, Manchester United igra non stop na 4 fronta. Siguran sam da su igraci pomalo umorni, iako sam vrlo svestan da su to sve profesionalci. A treci razlog je taj sto ce MU igrati sa nekim vrlo neiskusnim igracima kao sto su golman Amos, te Smalling i Gibson. 1X je vredan pokusaja. Srecno!
Nazad na vrh Ići dole
 
30.27.2010-West Ham vs Manchester United
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 27.11.2010-Everton vs WBA
» Genk-Gent 26.11.2010.
» Mainz-Nunberg 26.11.2010
» 30.11.2010-Gottingen vs Hemofarm
» 27.11.2010-Hamburg vs Stuttgart

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
1x2 :: Tipovi :: Analiza Meceva-
Skoči na:  
Forum Powered By : Petar Josipovic a.k.a Olynth
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions