1x2
Da bi ste videli ceo forum potrebno je da se registrujete!
Hvala.
1x2
Da bi ste videli ceo forum potrebno je da se registrujete!
Hvala.
1x2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tipovi
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 29.11.2010-Barcelona vs Real Madrid

Ići dole 
AutorPoruka
VIP|Chili
Admin
Admin
VIP|Chili


Broj poruka : 68
Poeni : 147
Reputacija : 0
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 27
Lokacija : Beograd

29.11.2010-Barcelona vs Real Madrid Empty
PočaljiNaslov: 29.11.2010-Barcelona vs Real Madrid   29.11.2010-Barcelona vs Real Madrid Icon_minitimePon Nov 29, 2010 5:43 am

Barcelona je ekipa o kojoj ne treba puno pricati. Oni su trenutno drugi na tabeli sa bodom manje nego prvoplasirani Real i njihov sutrasnji protivnik. Barcelona na Camp Nou je gotovo nepobediva, a kako i ne bi kad ih 95.000 vernih fanova iz nedelje u nedelju prati sa tribina. Pep Guardiola ima fenomenalne igrace na raspolaganju. Kostur ove ekipe se ne menja vec dugi niz godina, tu su kako bi se reklo cetiri kapitena Xavi, Valdes, Iniesta, i Carles Puyol. Tu su naravno superstar Messi i jedan od najopasnijih napadaca na svetu David Villa. Samo kad pogledate imena ovih igraca zastane vam dah, tako da o njima dalje ne treba trositi reci. Jedini problem za Guardiolu je izostanak Gabija Milita ali sve u svemu ne bi trebalo da ima vecih problema da njegova ekipa sutra istrci u najjacem mogucem sastavu. Moje misljenje je da Barca moze peti put za redom da pobedi Real i tako ih i prestigne na tabeli.


Real je uz Barcu najbolja ekipa u Spaniji. Nemaju poraz u prvenstvu, uz 10 pobeda imaju samo dva remija, a poslednjih 10 meceva imaju 8 pobeda i dva remija, a pobede su uglavnom sa 3 gola razlike. Najvece dve zvezde ekipe su svakako trener Mourinho koji je doveden da bi osvojio triplu krunu dok je druga zvezda naravno Cristiano Ronaldo jedan od najboljih igraca na svetu vec par sezona unazad i najbolji strelac Reala. On je u 41 mec koliko je odigrao za Real do sada dao 40 golova sto je fenomenalan ucinak, i naravno on na tome nece stati. Mislim tesko je reci ko je u Realu najveca zvezda, ali ovaj dvojac se svakako izdvaja. Galaktikosi broj 2 svakako opravdavaju ono zbog cega su tu i veoma je realno i moguce da ce na kraju biti prvaci, ali zato bi trebalo za pocetak da pobede Barcu i tako se odvoje na vec vidljivih cetiri boda. Real-ov golman Iker Casillas je izjavio da bi ovaj mec cak mogao i da presudi o osvajacu titule iako je tek polovina. Uglavnom u svakom slucaju ovaj mec ce biti vrlo zanimljiv, i Real dolazi sa jednom jedinom namerom a to je pobeda. Problemi za Mourinha su izostanci Kake,Gaga i moguci izostanci Khedire i Higuaina, al sve u svemu to bi trebalo da bude to.


Ovo je po mnogima najveci derbi na svetu. El Classico, izmedju Reala i Barce, ovaj mec mami uzdahe daleko van Spanije, i verovatno ce milioni ljudi u ponedeljak biti prikovani za svoje ekrane i naravno onih recimo 95.000 koji ce imati tu privilegiju da budu na Camp Nou i prate ovaj mec. Real ima bod prednosti u odnosu na Barcelonu, i zbog toga ce ovo biti vrlo zanimljiv mec jer moze dosta toga da promeni iako je tek polovina sezone. Moj predlog je pobeda domacina, jer mislim da se kao prvo na Camp Nou nece predati, kao drugo mislim da su u relativno boljoj formi nego Mourinhov Real, a kao trece poslednja cetiri classica su dobili po dva kuci i dva u gostima. Srecno...
Nazad na vrh Ići dole
 
29.11.2010-Barcelona vs Real Madrid
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 27.11.2010-Atletico Madrid vs Espanyol
» 27.11.2010-Everton vs WBA
» 28.11.2010-Lazio vs Catania
» 28.11.2010-Inter vs Parma
» 28.11.2010-Nadal vs Federer

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
1x2 :: Tipovi :: Analiza Meceva-
Skoči na:  
Forum Powered By : Petar Josipovic a.k.a Olynth
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions